fbpx

Zespół

Nasz zespół

Jesteśmy ekipą specjalistów, którzy czerpią wielką satysfakcję ze swojej pracy

Mateusz Uberna

Mateusz Uberna

Przedsiębiorca, trener z zakresu online marketingu oraz sprzedaży.

Właściciel firm Ubi Coaching oraz 360 Social Media. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów. Wywodzi się z branży finansowej. Pełnił funkcje zarządcze związane ze sprzedażą w największych firmach pośrednictwa finansowego w Polsce. Rekrutował, szkolił pracowników oraz zarządzał projektami o zasięgu ogólnopolskim.

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Coach, mediator, doradca, specjalista ZZL

Pedagog, trener, coach, mediator, doradca zawodowy i personalny, manager z niemalże dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w różnorodnych obszarach rozwoju osobistego, zawodowego oraz rozwoju organizacji. Jej misją zawodową jest wspieranie w poszerzaniu perspektywy, osiąganiu osobistych celów życiowych i zawodowych, efektywnym wprowadzaniu zmian w obszarach osobistych i biznesowych.

Łukasz Błażejak

Łukasz Błażejak

Trener z zakresu prawa podatkowego

Pracownik renomowanych spółek doradztwa podatkowego. Posiada doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego z uwzględnieniem przepisów dotyczących specjalnych stref ekonomicznych. Specjalizuje się w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych, analiz benchmarkingowych. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego.

Łukasz Czarkowski

Łukasz Czarkowski

Trener grafik komputerowej,projektowania i tworzenia stron oraz serwisów internetowych, montażu i edycji filmu

Od wielu lat trener grafiki komputerowej, projektowania użytkowego oraz projektowania i tworzenia stron, oraz serwisów internetowych, montażu i edycji filmu. Z wykształcenia inżynier, kierunkowo w dziedzinie grafiki zdobył dyplom w zakresie Reklamy Cyfrowej.

Jakub Kurtycz

Jakub Kurtycz

Trener Sprzedaży

20 lat doświadczenia w sprzedaży produktów premium. Od 15 lat rozwija się w obszarze szkoleń. Jego warsztat szkoleniowy oparty jest na doświadczeniu i wiedzy, która przyniosła mu wymierne sukcesy w sprzedaży. Wyróżnia go dbałość o realizację celów biznesowych, określonych przed szkoleniem i nacisk na zaangażowanie uczestników w proces rozwojowy. 

Bożena Uberna

Psycholog, psychotherapeuta, psychoonkolog.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Absolwentka psychologii ze specjalnością:psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyła również 4 letnie- studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem A.Popiel i dr E.Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, a także studia podyplomowe z psychonkologii. Specjalistyczne szkolenia odbyła między innymi z zakresu terapii Simontona, RTZ.FASD. Doświadczenie kliniczne zdobyła pracując na oddziałach somatycznych i psychiatrycznych m.in. w Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSW w Zielonej Górze. Obecnie pracuje w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Nowej Soli, a także przyjmuje pacjentów w gabinecie prywatnym w Zielona Górze.

 

Skontaktuj się z nami

Ubi Coaching to Marka, która przyciąga ludzi unikalnych chcących się rozwijać i stale podnosić poprzeczkę. Tworzymy zespół doświadczonych trenerów, psychologów, ekspertów oraz praktyków sprzedaży by kierować twoim potencjałem.

Kupiecka 45/7
65-001 Zielona Góra

+48 536 450 450

biuro@ubicoaching.pl

Zostaw wiadomość