Mateusz Uberna

Przedsiębiorca, praktyk sprzedaży


Właściciel firm Ubi Coaching oraz 360 Social Media. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów. Wywodzi się z branży finansowej. Pełnił funkcje zarządcze związane ze sprzedażą w największych firmach pośrednictwa finansowego w Polsce. Rekrutował, szkolił pracowników oraz zarządzał projektami o zasięgu ogólnopolskim.

Więcej

Piotr Anuszkiewicz

Przedsiębiorca, trener


Business Developer.

Odpowiada za zarządzanie operacyjne oraz rozwój Ubi Coaching na rynki niemieckojęzyczne.

Absolwent niemieckiego Uniwersytetu Carollo Wilhelmina w Brunszwik. Od Wielu lat związany z branżą it, marketingiem internetowym oraz social media. Specjalizuje się w tworzeniu indywidualnych rozwiązań biznesowych dla Firm.

Więcej

Natalia Maj

Coach, trener rozwoju osobistego


Natalia to wulkan energii. Ma tysiąc pomysłów na minutę. Z zawodu aktorka teatralna i musicalowa oraz coach i trener rozwoju osobistego. Ze sceną związana od najmłodszych lat.
Od 2009 roku realizuje się również jako przedsiębiorca i obecnie współtworzy dwie spółki zajmujące się dystrybucją produktów z sektora FMCG. Odniosła spektakularny sukces zawodowy, mimo bardzo młodego wieku.

Więcej

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Coach, mediator, doradca, specjalista ZZL


Pedagog, trener, coach, mediator, doradca zawodowy i personalny, manager z niemalże dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w różnorodnych obszarach rozwoju osobistego, zawodowego oraz rozwoju organizacji. Jej misją zawodową jest wspieranie w poszerzaniu perspektywy, osiąganiu osobistych celów życiowych i zawodowych, efektywnym wprowadzaniu zmian w obszarach osobistych i biznesowych.

Więcej

Łukasz Błażejak

Trener z zakresu prawa podatkowego


Pracownik renomowanych spółek doradztwa podatkowego. Posiada doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego z uwzględnieniem przepisów dotyczących specjalnych stref ekonomicznych. Specjalizuje się w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych, analiz benchmarkingowych. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego.

Więcej

Kamil Chołuj

Trener


Socjolog, dyplomowany trener biznesu i prezes fundacji wspierającej mikroprzedsiębiorców, a przede wszystkim praktyk. W pracy trenerskiej wykorzystuje wiedzę i doświadczenie jakie wyniósł z ponad dziesięcioletniej pracy w sprzedaży i marketingu. I nie tylko to. W tym czasie spełniał się także w innych rolach takich jak: praca nauczycielska, zarządzanie projektami, copywriting.

Więcej

Kinga Walicka

Trener technik makijażu permanentnego


Właściciel Akademia Walicka. Trener zaawansowanych technik makijażu permanentnego w teorii i praktyce. Wiedzę zdobywała w najlepszych ośrodkach szkoleniowych, na kongresach i sympozjach medycznych. Z powodzeniem prowadzi kursy dla osób początkujących, jak i zaawansowanych linergistów, szkolenia te często dopasowane są indywidualnie do klienta.

Więcej

Bożena Uberna

Psycholog, psychotherapeuta, psychoonkolog.
Psycholog w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Nowej Soli.


Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Absolwentka psychologii ze specjalnością:psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyła również 4 letnie- studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem A.Popiel i dr E.Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, a także studia podyplomowe z psychonkologii. Specjalistyczne szkolenia odbyła między innymi z zakresu terapii Simontona, RTZ.FASD. Doświadczenie kliniczne zdobyła pracując na oddziałach somatycznych i psychiatrycznych m.in. w Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSW w Zielonej Górze. Obecnie pracuje w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Nowej Soli, a także przyjmuje pacjentów w gabinecie prywatnym w Zielona Górze.

Więcej