fbpx

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktu,który poza merytorycznym kontentem będzie miał unikalną formę.

Ubi z łac. oznacza dokąd..

Poznaj nas bliżej:

Ubi Coaching to Marka, która przyciąga ludzi unikalnych chcących się rozwijać i stale podnosić poprzeczkę. Tworzymy zespół doświadczonych trenerów, psychologów, ekspertów oraz praktyków sprzedaży by kierować twoim potencjałem. Poruszamy się w przestrzeni edukacyjnej oraz biznesowej.

Specjalizujemy się w szkoleniach otwartych i zamkniętych dla osób indywidualnych, instytucji oraz firm. Nasz zespół to specjaliści z różnych obszarów dzięki czemu w naszej ofercie znajdują się szkolenia: sprzedażowe, menadżerskie,e-commerce,interpersonalne,z zarządzania projektami, a także szkolenia dedykowane dla pracowników służby zdrowia. Nowym obszarem, który rozwijamy są szkolenia dla branży beauty.

Przy tworzeniu programów szkoleniowo-rozwojowych kładziemy duży nacisk na proces badania potrzeb by nasze szkolenia były efektywne, a ich tematyka dopasowana do branży oraz wyzwań z jakimi zmagasz się każdego dnia.

Jesteśmy przekonani, że zaufanie którym nas obdarzysz przyniesie Ci szereg mierzalnych korzyści.

Dokąd?

Odpowiedź znajdziesz na naszych szkoleniach!

Historia

Pomysłodawcą powstania marki Ubi coaching jest Mateusz Uberna, który wywodzi się z branży finansowej. Pełnił funkcje zarządcze związane ze sprzedażą w największych firmach pośrednictwa finansowego w Polsce. Wiedza i doświadczenie zdobyta u liderów branży zaowocowała stworzeniem brandu szkoleniowego, składającego się z Wybitnych jednostek, które wspólnie dzięki wymianie doświadczeń i zaangażowaniu każdego dnia kreują nową jakość na Polskim rynku szkoleniowym.

Ubi to również inne obszary

Od 5 lat wspieramy producencko najprężniejszą grupę filmową Sky Piastowskie. Zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów. Przed nami niebawem największy – film fabularny.

Jesteśmy blisko

UbiCoaching jest marką ogólnopolską. Nasze szkolenia cieszą się popularnością niezależnie od punktu na mapie.

Wspomagamy młodych piłkarzy by Robert Lewandowski miał następców!

Jesteśmy zaangażowani w rozwój akademii piłkarskiej dziesiątka. Działamy z myślą o wspieraniu, promowaniu i upowszechnianiu kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Współpracujemy na wielu płaszczyznach, nie tylko pod kątem sponsorskim. Kadra Ubi Coaching służy zapleczem merytorycznym i zapewnia opiekę psychologa sportowego. Kształtowanie najwyższych wartości moralnych, dostarczanie pozytywnych emocji oraz pokazanie, że praca nad Sobą przekłada się na Sukces to kwestie wspólne zarówno dla Akademii jak i Ubi Coaching! Wierzymy, że nasze wspólne działania doprowadzą do wielu uśmiechów na twarzach Dzieci ,Rodziców oraz całej społeczności Akademi piłkarskiej Dziesiątka. My już się Cieszymy i jesteśmy Dumni, że gramy z 10-tką!.

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami

Ubi Coaching to Marka, która przyciąga ludzi unikalnych chcących się rozwijać i stale podnosić poprzeczkę. Tworzymy zespół doświadczonych trenerów, psychologów, ekspertów oraz praktyków sprzedaży by kierować twoim potencjałem.

Kupiecka 45/7
65-001 Zielona Góra

+48 536 450 450

biuro@ubicoaching.pl

Zostaw wiadomość