Natalia Maj

Coach, trener rozwoju osobistego


Natalia to wulkan energii. Ma tysiąc pomysłów na minutę. Z zawodu aktorka teatralna i musicalowa oraz coach i trener rozwoju osobistego. Ze sceną związana od najmłodszych lat.

Od 2009 roku realizuje się również jako przedsiębiorca i obecnie współtworzy dwie spółki zajmujące się dystrybucją produktów z sektora FMCG. Odniosła spektakularny sukces zawodowy, mimo bardzo młodego wieku.

Doświadczenie jako szkoleniowiec i coach zdobywa przez nieustającą edukację i praktykę. Specjalizuje się w tematach dotyczących m.in. autoprezentacji, wystąpieniach publicznych oraz coachingu . Współtworzy liczne projekty o samoświadomości i asertywności. Jest także certyfikowanym instruktorem psychologii sportu, prowadzącym treningi mentalne wśród sportowców. Uwielbia wzmacniać innych w drodze do realizacji ich celów życiowych i zawodowych. Stawia na praktykę i kształtowanie konkretnych umiejętności.

Kobieta z pasją, która każdą wolną chwilę spędza realizując swoje większe i mniejsze marzenia. Natalia nie chce zmieniać świata, ona go po prostu zmienia.