Mateusz Uberna

Przedsiębiorca, praktyk sprzedaży.

Właściciel firm Ubi Coaching oraz 360 Social Media.


Odpowiada za zarządzanie operacyjne i strategiczny rozwój Ubi Coaching. Do jego kompetencji należy dobór kadry o odpowiednich kompetencjach do zakresu merytorycznego szkolenia.

 

Doświadczenie

Z Branżą szkoleniową związany od 2009r.

Wywodzi się z branży finansowej. Pełnił funkcje zarządcze związane ze sprzedażą w największych firmach pośrednictwa finansowego w Polsce. Rekrutował, szkolił pracowników oraz zarządzał projektami o zasięgu ogólnopolskim.

Przeprowadzone 400 h. Specjalizuje się w tematyce Szkoleń sprzedażowych, social media oraz rozwoju osobistego.  Prowadzi projekty szkoleniowe otwarte i zamknięte dla firm.W Swojej pracy trenerskiej bazuje na własnym doświadczeniu i koncentruje się na maksymalizacji praktyki. Dzieli się wiedzą i zdradza know how, który sprawił, że marki którymi zarządza aktualnie obsługują 250 firm w 5 krajach.

Kwalifikacje:

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu.

Uczestnik 80 szkoleń rozwijających umiejętności i pogłębiających wiedzę z zakresu m.in:  sprzedaży, zarządzania zespołami , komunikacji, hr, digital marketing, coaching, przywództwa, rozwoju osobistego.

Doświadczenie zawodowe, które wykorzystuje w pracy trenera zdobywał  w takich firmach i instytucjach jak m.in:Open Finance S.A, Money Expert S.A, Promax Pharma, Rented. de, Primemember,