fbpx

Informacje o zespole

Mateusz Uberna

Przedsiębiorca, trener z zakresu online marketingu oraz sprzedaży.

Właściciel firm Ubi Coaching oraz 360 Social Media.

Odpowiada za zarządzanie operacyjne i strategiczny rozwój Ubi Coaching. Do jego kompetencji należy dobór kadry o odpowiednich kompetencjach do zakresu merytorycznego szkolenia.

Doświadczenie

Z Branżą szkoleniową związany od 2009 r. Wywodzi się z branży finansowej. Pełnił funkcje zarządcze związane ze sprzedażą w największych firmach pośrednictwa finansowego w Polsce. Rekrutował, szkolił pracowników oraz zarządzał projektami o zasięgu ogólnopolskim. Jako trener przeprowadził 400 h szkoleniowych. Specjalizuje się w tematyce szkoleń z zakresu online marketingu oraz sprzedaży. Prowadzi projekty szkoleniowe otwarte i zamknięte dla firm. W swojej pracy trenerskiej bazuje na własnym doświadczeniu i koncentruje się na maksymalizacji praktyki. Dzieli się wiedzą i zdradza know how. Marki, którymi zarządza, obsługują 200 firm w 5 krajach.

Kwalifikacje:

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu. Uczestnik 80 szkoleń rozwijających umiejętności i pogłębiających wiedzę z zakresu m.in.: digital marketing sprzedaży, zarządzania zespołami, komunikacji, hr., coaching, przywództwa, rozwoju osobistego. Doświadczenie zawodowe, które wykorzystuje, w pracy trenera zdobywał w takich firmach i instytucjach jak m.in.: Open Finance S. A, Money Expert S.A. 2019 roku zrealizował ponad 40 projektów szkoleniowych.

Skontaktuj się z nami

Ubi Coaching to Marka, która przyciąga ludzi unikalnych chcących się rozwijać i stale podnosić poprzeczkę. Tworzymy zespół doświadczonych trenerów, psychologów, ekspertów oraz praktyków sprzedaży by kierować twoim potencjałem.

Kupiecka 45/7
65-001 Zielona Góra

+48 536 450 450

biuro@ubicoaching.pl

Zostaw wiadomość